ЗДОРОВ'Я
Комфорті умови для пацієнтів Олександрійської міської лікарні
- Останнє оновлення: 18 січня 2018
Завершується капітальний ремонт стаціонару ортопедо-травматологічного відділення Олександрійської міської лікарні №1 за бюджетні кошти. Адже серед пріоритетів визначених на 2018 рік Кіровоградською ОДА – модернізація та переоснащення відділень лікарень.

На сьогодні вже відремонтовано одинадцять палат, дві операційні, перев’язочні, гіпсувальну, процедурний кабінет, коридор, хол, сходову клітину, кімнату гігієни, інші допоміжні приміщення, встановлено бойлери.

Роботи планується завершити найближчим часом. Також у перспективі придбання нових меблів.
Ще.. 