ЗДОРОВ'Я
За останній тиждень зросла кількість травмованих кропивничан
- Останнє оновлення: 29 січня 2018
Близько сотні кропивничан отримали вуличні травми минулого тижня. Про це розповів завідуючий травматологічним пунктом Кропивницького Олександр Костенко.
"За період із 22 січня і до сьогоднішнього дня маємо 254 звернення за медичною допомогою. При цьому майже у ста містян діагностували переломи верхніх і нижніх кінцівок», – розповів головний медик травмпункту.
За його словами, основна причина вуличних травм – падіння на слизьких тротуарах і дорогах.
«У зимовий період, щойно випадає сніг, кількість травмованих зростає. Щороку лише через наш травмпункт проходить 11-12 тисяч пацієнтів», – повідомив Олександр Костенко.
Ще.. 