ЗДОРОВ'Я
Юних «пільговиків» Кіровоградщини відправили на відпочинок
- Останнє оновлення: 21 лютого 2018
Учора, 20 лютого, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації направив дітей на оздоровлення та відпочинок до УДЦ "Молода гвардія” .
.
На I тематичну зміну поїхали 19 дітей пільгових категорій: 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 10 дітей з малозабезпечених сімей.
Ще.. 