ЗДОРОВ'Я
Власні пропозиції щодо шкільного меню від кіровоградських учнів
- Останнє оновлення: 22 лютого 2018
В Олександрії пройшов конкурс на краще меню шкільної їдальні, в якому взяли участь діти всіх загальноосвітніх закладів міста. Кращі страви запропоновані орендарям харчоблоків та, можливо, незабаром з’являться на дитячих столах.
Переможцями першої групи (віком від 6 до 10 років) стали:
Кіра Кураєва, учениця 2-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»;
Вероніка Ткачова, учениця 4-Б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»;
Анастасія Кущева, учениця 1-Г класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»;
Кіра Козіна, учениця 1-Б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей».
Переможці другої групи (віком від 11 до 17 років):
Олександра Гвоздик, учениця 9-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»;
Анна Копинець, учениця 7-Б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»;
Анна Шайнога, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
Ще.. 