ЗДОРОВ'Я
Грип забрав життя жінки, котра тривалий час лікувалася вдома
- Останнє оновлення: 01 березня 2018
Перший летальний випадок від грипу у нинішньому році зафіксували на Кіровоградщині.
Грип типу В підтвердили у 45-річної жінки із Новгородківського району, розповіла заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Оперчук.
«Занедужала вона у двадцятих числах лютого і за медичною допомогою не зверталась, а вже 27 лютого її у тяжкому стані доставили до реанімаційного відділення обласної лікарні. Наступного дня жінка померла. У неї була пневмонія та набряк легенів», – зауважила Н. Оперчук.
Це перший випадок грипу зареєстрований в області із початку епідсезону. І перший – смертельний.
Торік в області трапилося дві смерті від грипу типу «Гонконг». Загалом від початку епідсезону в області із симптомами ГРВІ за медичною допомогою звернулося 85 тисяч громадян.
Ще.. 