24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Грип забрав життя жінки, котра тривалий час лікувалася вдома

ЗДОРОВ'Я

Грип забрав життя жінки, котра тривалий час лікувалася вдома

Перший летальний випадок від грипу у нинішньому році зафіксували на Кіровоградщині.

Flu stop1Грип типу В підтвердили у 45-річної жінки із Новгородківського району, розповіла заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ України  Надія Оперчук.

«Занедужала вона  у двадцятих числах лютого  і за медичною допомогою не зверталась, а вже  27 лютого її у тяжкому стані доставили до реанімаційного відділення обласної лікарні.  Наступного дня жінка померла. У неї була пневмонія та набряк легенів», – зауважила Н. Оперчук.

Це перший випадок грипу зареєстрований в області із початку епідсезону. І перший – смертельний.

Торік в області  трапилося дві смерті від грипу типу «Гонконг». Загалом від початку епідсезону в області із симптомами ГРВІ за медичною допомогою звернулося 85 тисяч громадян.