ЗДОРОВ'Я
У Бобринці восьмеро дітей потрапили на лікарняні ліжка через ротавірусну інфекцію
- Останнє оновлення: 20 березня 2018
В одному із дитячих садків Бобринця зафіксували спалах гострої кишкової інфекції серед дітей.
За словами заступника директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надії Оперчук, восьмеро дітей ясельної та молодшої груп зараз лікуються в інфекційному відділенні Бобринецької ЦРЛ із діагнозом «ротавірусна інфекція».
«Їхній стан оцінюється як середнього ступеню важкості. Зараз ми зясовуємо причини спалаху інфекції. Для цього в дитячому садку відібрали 77 проб питної води, харчових продуктів та змивів», – повідомила епідеміолог.
Нині заклад призупинив роботу. Там провели дезінфекційні та профілактичні заходи.
Ще.. 