ЗДОРОВ'Я
Кір крокує Кіровоградщиною
- Останнє оновлення: 23 березня 2018
У Кропивницькому зафіксували два нові випадки захворювання на кір у мешканців міста в одній родині.
Мати і донька, які не мали щеплення проти кору, гостюючи на Черкащині, безпосередньо контактували з хворими на цю хворобу, тому випадок вважається завезеним.
Наразі в області зафіксовано 27 випадків, із них 14 – у підлітків віком до 17 років. Найбільше, 9 випадків, у Гайворонському районі, 6 – у Маловисківському, в обласному центрі – 5.
«Із усіх захворілих – 60 відсотків від загальної кількості тих, хто захворів, взагалі не були привиті проти кору, решта мала по одній дозі вакцини, що не відповідає вимогам та календарю профілактичних щеплень», – заступник директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук.
За інформацією каналу Кіровоград
Ще.. 