ЗДОРОВ'Я
У Кіровоградському обласному госпіталі учасників АТО зцілюватимуть від гепатиту С
- Останнє оновлення: 27 березня 2018

Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни отримав ліки від гепатиту С на мільйон гривень. Їх використають для лікування учасників АТО.
За словами головного лікаря обласного госпіталю Геннадія Сябренка, з 2014 року в медичному закладі відстежували ситуацію із захворюваннями на різні форми гепатитів серед учасників АТО.
«Ми виявили близько сотні хлопців, які мають різні гепатити і які самотужки не можуть оплатити далеко недешеве лікування. Тому почали шукати шляхи, аби наші захисники змогли отримати ліки безкоштовно. Й ось на наш лист відгукнувся благодійний фонд «Здорова нація» – зазначив головлікар.
Перший транш противірусного медичного препарату заклад уже отримав.
«Це понад півтисячі флаконів препарату «Альфа» українського виробника. Їх вартість становить один мільйон гривень. Ціна одного такого флакона – до двох тисяч гривень», – зауважив волонтер благодійного фонду Олексій Коба.
Тепер для того аби розпочати лікування, хлопці мають пройти необхідні обстеження та проконсультуватися із лікарем-інфекціоністом.
Розпочати курс лікування від гепатиту С вже виявили бажання 25 учасників АТО із різних районів області.
Ще.. 