ЗДОРОВ'Я
Кропивницький: привітання для маленьких пацієнтів
- Останнє оновлення: 06 квітня 2018
Напередодні світлого свята – Дня Христового Воскресіння, заступник міського голови Наталія Дзюба відвідала дитячу лікарню «Добруджа», де привітала та подарувала святкові пасочки маленьким пацієнтам.

«Від імені міського голови та всього депутатського корпусу вітаю вас зі світлим святом Пасхи та бажаю міцного здоров’я, мирного неба, радості і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай ваше серце наповниться любов’ю, хай віра допомагає долати труднощі, а ваше життя буде насичене веселими подіями та сповнене радістю», – побажала Наталія Дзюба.
Ще.. 