ЗДОРОВ'Я
Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги – серед лідерів із підписання декларацій про вибір лікаря
- Останнє оновлення: 11 квітня 2018
Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, взяв участь у селекторній нараді, яку провів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко із питань впровадження медичної реформи.
Під час наради заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк відзначив медичні заклади, які на сьогодні є лідерами в державі з підписання декларацій. Серед таких – КЗ "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".
"На Кіровоградщині ситуація з проведенням медичної реформи – під контролем. На сьогодні вже підписано понад 10 тисяч декларацій з лікарями первинної медико-санітарної допомоги, що є непоганим показником для області з невеликою кількістю населення. А позитивний досвід Новоукраїнської лікарні буде використано медичними фахівцями інших закладів", – проінформував Сергій Кузьменко..
http://www.kr-admin.gov.ua
Ще.. 