24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Три кропивницькі медзаклади стали некомерційними комунальними підприємствами

ЗДОРОВ'Я

Три кропивницькі медзаклади стали некомерційними комунальними підприємствами

Сьогодні, 24 квітня, під час другого засідання дванадцятої сесії міської ради кропивницькі депутати підтримали проекти рішень щодо реорганізації трьох закладів охорони здоров’я.

11615 368x264 2Про це інформує прес-служба міської ради. 

За словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, автономізація медичних закладів – головна умова, яку ставить уряд у рамках впровадження медичної реформи.

Відповідно до рішення, статусу некомерційного комунального підприємства набули: «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини», «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2».