ЗДОРОВ'Я
Три кропивницькі медзаклади стали некомерційними комунальними підприємствами
- Останнє оновлення: 24 квітня 2018
Сьогодні, 24 квітня, під час другого засідання дванадцятої сесії міської ради кропивницькі депутати підтримали проекти рішень щодо реорганізації трьох закладів охорони здоров’я.
Про це інформує прес-служба міської ради.
За словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, автономізація медичних закладів – головна умова, яку ставить уряд у рамках впровадження медичної реформи.
Відповідно до рішення, статусу некомерційного комунального підприємства набули: «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини», «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2».
Ще.. 