ЗДОРОВ'Я
50 юних спортсменів Кропивницького взяли участь в «Олімпійському дні здоров’я»
- Останнє оновлення: 07 травня 2018
У Кропивницькому на водно-гребній базі пройшов «Олімпійський день здоров'я», присвячений Дню пам’яті та примирення та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заході, організованому завдяки співпраці управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, взяли участь 50 учасників. Юні спортсмени змагалися у спортивних конкурсах та відповідали на запитання олімпійської вікторини.

Переможці та призери змагань отримали дипломи й призи змагань.
Ще.. 