ЗДОРОВ'Я
У Кропивницькому обговорили перші кроки запровадження медичної реформи
- Останнє оновлення: 18 травня 2018

Як інформував ЗПУ, Кропивницький з робочим візитом відвідала виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.
У міській раді за її участі відбулась зустріч з керівництвом області та міста, очільниками управління охорони здоров’я, фінансового управління, держказначейства та головними лікарями медичних закладів первинної ланки, повідомляє прес-служба міськради.
Під час зустрічі обговорювались важливі питання запровадження медичної реформи, зокрема, і в обласному центрі.
Заступник міського голови Олександр Мосін ознайомив Уляну Супрун із медичним простором міста, практичними кроками міської влади в капітальному оновленні лікарняних закладів та створенні нових вузькоспеціалізованих медичних установ.
Уляна Супрун схвально оцінила досягнення міської влади Кропивницького у запровадженні перших кроків медичної реформи. Вона відзначила, що одна зі складових успіху запровадження реформи в обласному центрі –це активне інформування громадян про механізм підписання декларації та її суть, саме роз’яснювальна робота дає такі плоди.
" Ми хочемо, щоб у підсумку кожен українець мав якісні медичні послуги, а лікарі гідні заробітні плати та умови роботи. Наша ціль – щоб це відбулося в нашій країні, і ви як піонери нової системи маєте в цьому нам допомогти", –.зазначила Уляна Супрун.
У ході зустрічі лунало багато запитань стосовно виплати заробітної плати медикам за рахунок субвенції, фінансування важливих державних програм в галузі охорони здоров’я, зокрема, гемодіалізу та онкохвороб, а також моделі фінансування створених автономних лікарняних закладів.
Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я пообіцяла поінформувати урядове керівництво, а також детально обговорити на рівні МОЗу всі проблеми реалізації перших кроків реформи, які виникають на місцях.
Ще.. 