ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині вперше в нинішньому році зареєстровані два випадки ботулізму
- Останнє оновлення: 22 травня 2018
До обласної лікарні Кропивницького госпіталізовано двох осіб із діагнозом ботулізм. У Кіровоградській області це перші випадки захворювання на хворобу в цьому році.

Виявилося що обидва чоловіки вживали домашню консервацію – сало та овочі. Наразі вони проходять курс лікування в інфекційному відділенні лікарні.
Ботулізм – гостра токсикоінфекція, яка виникає внаслідок вживання неправильно приготовлених чи з порушенням умов зберігання консервів. Токсин збудника ботулізму відноситься до найсильніших.
Ще.. 