24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині вперше в нинішньому році зареєстровані два випадки ботулізму

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині вперше в нинішньому році зареєстровані два випадки ботулізму

До обласної лікарні Кропивницького госпіталізовано двох осіб із діагнозом ботулізм. У Кіровоградській області це перші випадки захворювання на хворобу в цьому році.

22 6

Виявилося що обидва чоловіки вживали домашню консервацію – сало та овочі. Наразі вони проходять курс лікування в інфекційному відділенні лікарні.

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, яка виникає внаслідок вживання неправильно приготовлених чи з порушенням умов зберігання консервів. Токсин збудника ботулізму відноситься до найсильніших.

http://kr.consumer.gov.ua