ЗДОРОВ'Я
Кропивничани з вадами зору платитимуть за телефон 50% від абонплати
- Останнє оновлення: 23 травня 2018
У Кропивницькому 101 особа з інвалідністю І та ІІ груп по зору отримала звільнення на 50% від абонентської плати за користування стаціонарним телефоном у 2018 році.
Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради.
У свою чергу управлінню розвитку транспорту та зв’язку доручено укласти договір із філією ПАТ «Укртелеком» у Кропивницькому та проводити перерахування на рахунки підприємства коштів на відшкодування фактично понесених збитків за надані пільги.
Ще.. 