ЗДОРОВ'Я
На ринках Кіровоградщини були виявлені небезпечні продукти
- Останнє оновлення: 30 травня 2018
З початку року працівники лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби області на агропродовольчих ринках вилучили з реалізації і направили на утилізацію 422 кг субпродуктів у зв’язку з виявленням паразитарних та інших захворювань.

Також представниками служби було не допущено до продажу через незадовільні органолептичні показники, підвищений рівень кислотності та реалізацію у використаних пластикових пляшках 1,6 тонни молока і молокопродуктів та 21 кілограм риби.
480 кілограмів ранніх овочів, картоплі і ягід через перевищення допустимого рівня нітратів були теж вилучені працівниками служби.
Ще.. 