ЗДОРОВ'Я
Поївши в’яленої риби, подружжя з Онуфріївського району опинилося в реанімації
- Останнє оновлення: 31 травня 2018
До реанімаційного відділення Кременчуцького закладу охорони здоров’я у тяжкому стані госпіталізували двох мешканців Онуфріївського району.
Обом із подружжя поставили діагноз «Інфекційно-токсичний шок. Ознаки ботулізму», повідомила заступник директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук.
Постраждалі пов’язують своє захворювання із вживанням в’яленої риби, яку напередодні придбали у Кременчуці.
Обом недужим ввели протиботуліністичну сироватку, провели діагностичні дослідження та надають медичну допомогу за місцем госпіталізації.
Епідеміологічне розслідування цих випадків триває.
Ще.. 