24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Поївши в’яленої риби, подружжя з Онуфріївського району опинилося в реанімації

ЗДОРОВ'Я

Поївши в’яленої риби, подружжя з Онуфріївського району опинилося в реанімації

До реанімаційного відділення Кременчуцького закладу охорони здоров’я у тяжкому стані госпіталізували двох мешканців Онуфріївського району.

Обом із подружжя поставили діагноз «Інфекційно-токсичний шок. Ознаки ботулізму», повідомила заступник директора  обласного лабораторного центру  Надія Оперчук.

Постраждалі пов’язують своє захворювання із вживанням в’яленої риби, яку напередодні придбали у Кременчуці.

Обом недужим ввели протиботуліністичну сироватку, провели діагностичні дослідження та надають медичну допомогу за місцем госпіталізації.     

Епідеміологічне розслідування цих випадків триває.