ЗДОРОВ'Я
Кожна дівчина Кропивницького повинна бути в гарній спортивній формі
- Останнє оновлення: 07 червня 2018
Майже сто юних кропивничан 4-8 класів стали учнями фітнес-школи, де пропагують здоровий спосіб життя.

Нагадаємо, що цього літа у Кропивницькому для школярів відкрито 38 таборів, більша частина яких, працюють за спеціальними напрямками.
Юні спортсмени зі задоволення ходять на заняття, оскільки на їхню думку, кожна дівчина влітку повинна бути у гарній спортивній формі.
«Окрім того що учні відвідують спортивні заняття, в них є можливість ознайомитись із лікувальною фізкультурою, оздоровчою гімнастикою та прослухати лекції щодо здорового харчування», – зауважила куратор фітнес-школи Євгенія Силантьєва.
Безкоштовне навчання проводиться у двох спортивних клубах міста.
Канал «Кіровоград»
Ще.. 