ЗДОРОВ'Я
Кількість захворюваних на кір на Кіровоградщині зростає
- Останнє оновлення: 25 червня 2018
Минулого тижня у Кіровоградському обласному лабораторному центрі зареєстрували сім нових випадків кору – шість дітей та один дорослий.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна лабораторія.
Троє хворих з Кропивницького, двоє зі Знам’янки та по одному – з Бобринецького та Новомиргородського районів.
Четверо хворих не мали щеплення від кору, інші – по одній дозі вакцини.
З початку року в області вже зареєстровано 224 випадки заховрювання, з них 64% – серед дорослого населення.
«Хочу нагадати, що єдиним надійним захистом від кору, є своєчасна імунізація проти кору. На даний час всі заклади охорони здоров’я області забезпечені вакциною проти кору», – коментує заступниця директора Надія Оперчук.
Ще.. 