24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Кількість захворюваних на кір на Кіровоградщині зростає

ЗДОРОВ'Я

Кількість захворюваних на кір на Кіровоградщині зростає

Минулого тижня у Кіровоградському обласному лабораторному центрі зареєстрували сім нових випадків кору – шість дітей та один дорослий.

09

Про це повідомляє Кіровоградська обласна лабораторія.

Троє хворих з Кропивницького, двоє зі Знам’янки та по одному – з Бобринецького та Новомиргородського районів. 

Четверо хворих не мали щеплення від кору, інші – по одній дозі вакцини. 

З початку року в області вже зареєстровано 224 випадки заховрювання, з них 64% – серед дорослого населення.

«Хочу нагадати, що єдиним надійним захистом від кору, є своєчасна імунізація проти кору. На даний час всі заклади охорони здоров’я області забезпечені вакциною проти кору», – коментує заступниця директора Надія Оперчук.