ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині зареєстровано підозру на ботулізм
- Останнє оновлення: 04 липня 2018
Днями 54-річний мешканець Світловодська потрапив до реанімації із підозрою на ботулізм.

Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.
Медики встановили, що чоловік з’їв в’ялену рибу невідомого походження, яку придбав на стихійному ринку.
З метою підтвердження діагнозу, проводиться діагностичне дослідження.
«Ботулізм – це тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксин. До факторів ризику належить споживання в’яленої, солоної, копченої та консервованої риби, консервів або виробів з м’яса не гарантованої якості, тощо. Найкращий спосіб захистити себе від ботулізму – утриматися від їжі, про якість якої споживачу достеменно невідомо», – застерігає жителів області Кіровоградський лабораторний центр.
Ще.. 