ЗДОРОВ'Я
Кіровоградщина отримає два нові автомобілі швидкої медичної допомоги
- Останнє оновлення: 06 липня 2018
В Україні 50 автомобілів швидкої допомоги з відповідним обладнанням, отримано безоплатно в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

З них, 2 машини, передбачені для обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, отримає Кіровоградщина.
Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко доручив департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації відпрацювати питання аби 1 швидка обслуговувала екстрені випадки у разі нездужання або травми дітей, а інша – дорослого населення області.
Ще.. 