ЗДОРОВ'Я
Мешканці Кіровоградщини потерпають від смороду
- Останнє оновлення: 12 липня 2018
У ставку Володимирівки Знам’янського району біля берегів водойми гниє та розкладається риба.

«Почався мор риби наприкінці червня. Після того, як селом пішов сморід, орендаря ставка зобов’язали прибрати дохлу рибу», – розповіла сільський голова Людмила Грібєннікова.
Як вже повідомляли працівники обласного лабораторного центру, майже щороку в спекотний літній період у відкритих водоймах Кіровоградської області спостерігається таке негативне явище.
Держпродспоживслужба області інформує, як запобігти негативним наслідкам.
Читайте також На Кіровоградщині масової загибелі річкової риби можна уникнути
Фото Канал Кіровоград
Ще.. 