ЗДОРОВ'Я
Кропивницький: діагноз щодо отруєння грибами виявився передчасним
- Останнє оновлення: 31 липня 2018
Як вже повідомлялося, до центрально міської лікарні Кропивницького потрапила 56-річна жінка із підозрою на отруєння грибами.
Після проведених клінічних досліджень, лікарі встановили іншу причину недуги – панкреатит, запалення підшлункової залози.
Про це повідомив головний лікaр центрaльної міської лікaрні Олексaндр Aртюх у відеосюжеті кaнaлу «Кіровогрaд».
«Лікується пацієнтка не за тим діагнозом, який підозрювали», – зазначив Олександр Іванович.
Ще.. 