ЗДОРОВ'Я
Юна кропивничанка отруїлася сушеними грибами
- Останнє оновлення: 01 серпня 2018
Днями, 30 липня, 15-річна дівчина з Кропивницького отримала діагноз – «отруєння грибами».

Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.
Зі слів матері, кропивничанка з’їла сушений гриб, який привезла із Західної України.
Через добу швидка допомога встановила діагноз «отруєння грибами».
«Шановні жителі області! Вкотре закликаємо – не вживайте дикорослих грибів! Адже людське життя, а тим паче життя наших дітей, значно цінніше, ніж тимчасове смакове уподобання!», – працівниця лабораторії К. Деревінська.
Ще.. 