ЗДОРОВ'Я
Місяць здоров’я: у Кропивницькому протягом серпня проходитимуть заняття з йоги
- Останнє оновлення: 02 серпня 2018
З 5 серпня у Дендропарку щочетверга та щонеділі о 7.30 ранку проходитимуть тренування з йоги.

Про це повідомляють організатори на сторінці у Фейсбук.
З собою принести каремат та воду.
Локація – галявина за червоним серцем.
Вхід – пожертвування.
Інструктори – Ганна Андрашова, Олена Чернишова й Алла Максимченко.
Ще.. 