24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Місяць здоров’я: у Кропивницькому протягом серпня проходитимуть заняття з йоги

ЗДОРОВ'Я

Місяць здоров’я: у Кропивницькому протягом серпня проходитимуть заняття з йоги

З 5 серпня у Дендропарку щочетверга та щонеділі о 7.30 ранку проходитимуть тренування з йоги.

30

Про це повідомляють організатори на сторінці у Фейсбук.

З собою принести каремат та воду.

Локація – галявина за червоним серцем.

Вхід – пожертвування.

Інструктори – Ганна Андрашова, Олена Чернишова й Алла Максимченко.