24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Отруєння грибами: діагноз у 15-річної кропивничанки не підтвердився

ЗДОРОВ'Я

Отруєння грибами: діагноз у 15-річної кропивничанки не підтвердився

Як раніше повідомлялося про випадок отруєння грибами у 15 – річної дівчинка з м. Кропивницький, станом на 03 серпня 2018 року,  згідно заключного екстреного повідомлення, яке надійшло з  Кіровоградської обласної дитячої лікарні: «Діагноз отруєння грибами – знято!». 

25

Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.

Щодо попереднього випадку отруєння дикорослими грибами у мешканки м. Кропивницький, яка збирала дикорослі гриби в районі автовокзалу №1 та була госпіталізована в центральну міську лікарню, з діагнозом отруєння грибами – потерпіла продовжує лікуватись. 

Про заключний діагноз буде повідомлено після виписки хворої.