ЗДОРОВ'Я
Отруєння грибами: діагноз у 15-річної кропивничанки не підтвердився
- Останнє оновлення: 06 серпня 2018
Як раніше повідомлялося про випадок отруєння грибами у 15 – річної дівчинка з м. Кропивницький, станом на 03 серпня 2018 року, згідно заключного екстреного повідомлення, яке надійшло з Кіровоградської обласної дитячої лікарні: «Діагноз отруєння грибами – знято!».

Про це повідомляє Кіровоградський обласний лабораторний центр.
Щодо попереднього випадку отруєння дикорослими грибами у мешканки м. Кропивницький, яка збирала дикорослі гриби в районі автовокзалу №1 та була госпіталізована в центральну міську лікарню, з діагнозом отруєння грибами – потерпіла продовжує лікуватись.
Про заключний діагноз буде повідомлено після виписки хворої.
Ще.. 