ЗДОРОВ'Я
Рятувальники з Кропивницького стали донорами
- Останнє оновлення: 22 серпня 2018
Протягом 21 та 22 серпня керівництво та особовий склад Управління ДСНС у Кіровоградській області прийшли до обласної стнції переливання крові, щоб стати донорами.
Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.
«Рятувальники завжди там, де потрібна допомога. Коли йдеться про людське життя, двічі нас не потрібно просити!», – зазначила лейтенантка служби цивільного захисту Оксана Мачак.
Впродовж двох днів станцію переливання крові відвідали 29 рятувальників, які поповнили банк крові на майже 12 літрів.
Працівники ДСНС з власного досвіду знають, що порятунок людського життя залежить від різних факторів, зокрема від того, наскільки вчасно прийде невідкладна допомога. .
Ще.. 