25червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Рятувальники з Кропивницького стали донорами

ЗДОРОВ'Я

Рятувальники з Кропивницького стали донорами

Протягом 21 та 22 серпня керівництво та особовий склад Управління ДСНС у Кіровоградській області прийшли до обласної стнції переливання крові, щоб стати донорами.

41

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.

«Рятувальники завжди там, де потрібна допомога. Коли йдеться про людське життя, двічі нас не потрібно просити!», – зазначила лейтенантка служби цивільного захисту Оксана Мачак.

Впродовж двох днів станцію переливання крові відвідали 29 рятувальників, які поповнили банк крові на майже 12 літрів. 

Працівники ДСНС з власного досвіду знають, що порятунок людського життя залежить від різних факторів, зокрема від того, наскільки вчасно прийде невідкладна допомога. .