ЗДОРОВ'Я
Дітям позаміського табору Кіровоградщини заборонили вживати питну воду
- Останнє оновлення: 29 серпня 2018
У серпні фахівці ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» провели лабораторні дослідження в 5 позаміських таборах.

Було взято 7 проб питної води на санітарно-хімічні показники, з яких 3 – не відповідали по вмісту нітратів (табір «Дружба» Олександрійського району).
Директору табору надані рекомендації. Для питних цілей та на харчоблоці використовувати бутильовану воду.
Ще.. 