ЗДОРОВ'Я
Мешканців Кропивницького вчили надавати першу медичну допомогу постраждалим у ДТП (ФОТО)
- Останнє оновлення: 11 вересня 2018
Днями у Кропивницькому пройшов майстер-клас з надання екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє патрульна поліція Кіровоградської області.
З 2000 року в другу суботу вересня відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги. Майстер-клас провели поліцейські та представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
“Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги, виникають несподівано. У таких випадках важливо не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому що в ці моменти важлива кожна секунда. Волонтери розповіли всім бажаючим алгоритм дій при наданні допомоги тим людям, які постраждали під час ДТП”, — йдеться у повідомленні.
На манекенах продемонстрували, як підходити до постраждалого, як визначити, чи потрібно проводити серцево-легеневу реанімацію і як її робити.
Ще.. 