ЗДОРОВ'Я
Школи Кропивницького цьогоріч знову виборюватимуть право на отримання додаткових коштів
- Останнє оновлення: 11 вересня 2018
Шостого жовтня у Кропивницькому розпочинається другий сезон проекту «Спортивне місто – здорова нація».

З цієї нагоду пройшла прес-конференція та жеребкування серед навчальних закладів міста.
Нагадаємо, що переможцем та володарем першої грошової премії змагань першого сезону в розмірі 200 тисяч гривень стала команда НВО №17. Друге місце посіла команда НВК №26, яка отримала 100 тисяч. Бронзу й 50 тисяч гривень здобули спортсмени НВО №25.

«Знову в колі друзів і однодумців. Цього разу можу вже із впевненістю сказати, що досвід першого сезону дасть нам можливість ще краще підготуватись і провести змагання. Тридцять дві школи міста вже подали заявки на участь, чекаємо на інших. Команди з батьків, вчителів та учнів будуть змагатись за можливість придбати обладнання для своєї школи, свого колективу», – зазначив організатор минулорічного сезону, народний депутат Україна Олександр Горбунов.

Ще.. 