ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині шукають гроші для гемодіалізного центру
- Останнє оновлення: 15 вересня 2018
Міська рада Олександрії відмовила райдержадміністрації виділити субвенцію для забезпечення діяльності гемодіалізного центру в розмірі 400 тисяч гривень.

Про це повідомив перший заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Юрій Коваль.
«Лікування у гемодіалізному центрі є безкоштовним, за рахунок надання коштів з державного бюджету. А кошти на заробітну плату, сплату енергоносіїв та інші необхідні витрати виділяються з місцевого бюджету, тобто районного. Оскільки центр відкривався не лише для жителів району, планувалося, що ці витрати будуть спільними. Керівництво Петрівського району вже виділило понад 170 тисяч гривень на утримання ліжок для амбулаторних хворих з хронічною нирковою недостатністю. А от реакція міської влади незрозуміла», – зазначив посадовець.
Нині у центрі проходить лікування дев'ять хворих на хронічну ниркову недостатність. Серед них двоє жителів Петрівського, один – Олександрійського району та шестеро мешканців Олександрії.
Ще.. 