24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У Кропивницькому медична частина №19 стане повноцінною лікарнею

ЗДОРОВ'Я

У Кропивницькому медична частина №19 стане повноцінною лікарнею

Сьогодні, 17 вересня, під час апаратної наради Андрій Райкович повдіомив, що державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 стане повноцінною лікарнею.

2686

Зараз у цьому закладі працює лише відділення травматології. 

Міський голова наголосив, що медична частина №19 – одна з найновіших спеціалізованих споруд у місті, тому її мають реорганізувати.