ЗДОРОВ'Я
У Кропивницькому медична частина №19 стане повноцінною лікарнею
- Останнє оновлення: 17 вересня 2018
Сьогодні, 17 вересня, під час апаратної наради Андрій Райкович повдіомив, що державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина № 19 стане повноцінною лікарнею.

Зараз у цьому закладі працює лише відділення травматології.
Міський голова наголосив, що медична частина №19 – одна з найновіших спеціалізованих споруд у місті, тому її мають реорганізувати.
Ще.. 