ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині зафіксували третій випадок захворювання на малярію
- Останнє оновлення: 17 вересня 2018
Ще один випадок малярії зареєстрований в Кіровоградській області. Захворів 19-річний громадянин Нігерії, який навчається у одному з вищих навчальних закладів Кропивницього.
Юнак прибув на навчання 31 серпня 2018 року. За медичною допомогою звернувся 15 серпня та був госпіталізований в інфекційне відділення з діагнозом «Малярія», який підтверджений лабораторно.
Фахівцями Кіровоградського обласного лабораторного центру проводиться епідрозслідування та протиепідемічні заходи.
Це вже тритій випадок малярії в 2018 році на Кіровоградщині.
Малярія – це інфекційне захворювання, збудником якої є найпростіші організми (плазмодії малярії),що передаються від хворої людини через укуси малярійних комарів.
Ще.. 