24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині зафіксували третій випадок захворювання на малярію

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині зафіксували третій випадок захворювання на малярію

17 23Ще один випадок малярії зареєстрований в Кіровоградській області. Захворів 19-річний громадянин Нігерії, який навчається у одному з вищих навчальних закладів Кропивницього.

Юнак прибув на навчання 31 серпня 2018 року. За медичною допомогою звернувся 15 серпня та був госпіталізований в інфекційне відділення з діагнозом «Малярія», який підтверджений лабораторно.

Фахівцями Кіровоградського обласного лабораторного центру проводиться епідрозслідування та протиепідемічні заходи.

Це вже тритій випадок малярії в 2018 році на Кіровоградщині.

Малярія  – це інфекційне захворювання, збудником якої є найпростіші організми (плазмодії малярії),що передаються від хворої людини через укуси малярійних комарів.