ЗДОРОВ'Я
Майже половина жителів Кіровоградщини за півроку підписали декларації із сімейними лікарями та педіатрами
- Останнє оновлення: 19 вересня 2018
Найбільшу кількість декларацій підписали мешканці обласного центру – майже 105 тисяч.
«Процес цей триває. Кампаннія підписання декларацій триває із квітня і вона – безтермінова. Тобто завжди можна обрати собі лікаря, навіть тоді, коли будете звертатися за медичною допомогою", – зауважує директор департаменту охорони здорв’я ОДА Олег Рибальченко.
За його словами, нині в області зареєструвалися 525 лікарів, із якими можна укладати угоди. Кожен із них може взяти на обслуговування не більше двох тисяч пацієнтів. У залежності від віку пацієнта, Національна служба здоров’я виплачує на його обслуговуавння певну суму коштів. Для осіб працездатного віку це – 370 гривень на рік.
Ще.. 