23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Школярі Кропивницького отримали від влади спортивне обладнання

ЗДОРОВ'Я

Школярі Кропивницького отримали від влади спортивне обладнання

У Кропивницькому на території школи №8 відкрили новозбудоване фітнес-екомістечко. Цей ще один проект, який був реалізований за кошти громадського бюджету.

21 3

 На встановлення спортивних знарядь використали майже 150 тисяч гривень.

В урочистостях взяли участь міський голова Андрій Райкович, начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний, депутати міської ради Кропивницького Олександр Цертій та Юрій Гребенчук.

«Вийшов гарний майданчик на території школи. Тепер діти не лише вчитимуться, а ще й зможуть розвиватись фізично. Я щиро вдячний усім, хто долучився до реалізації цього проекту. Разом ми розбудовуємо наше місто», – зазначив Андрій Райкович.

21 2

Учні закладу відразу взялися випробовувати тренажери майданчика, а найменших розважали аніматори.

http://www.kr-rada.gov.ua