ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині родинна вечеря закінчилася у лікарні
- Останнє оновлення: 21 вересня 2018
В Кіровоградській області зареєстровано черговий випадок отруєння дикорослими грибами.
Цього разу жертвою «тихого полювання» стала 15-річна мешканка Олександрійського району.
«Потерпіла разом з мамою та своїми сестрами під час вечері вживала смажені печериці, що були назбирані біля Ясиноватки. Наступного дня у дівчини з’явилися ознаки отруєння», – повідомила заступник директора Кіровоградського обласного лабораторного центру Надія Оперчук.
На даний час потерпілій надається медична допомога в закладі охорони здоров’я.
Лікарі закликають населення області не вживати дикорослі гриби! Адже ааше життя та життя ваших дітей значно цінніше, ніж тимчасове смакове уподобання!
http://labcentr.kr.ua
Ще.. 