23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині родинна вечеря закінчилася у лікарні

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині родинна вечеря закінчилася у лікарні

21 4В Кіровоградській області зареєстровано черговий випадок  отруєння дикорослими грибами.

Цього разу жертвою «тихого полювання» стала 15-річна мешканка Олександрійського району. 

«Потерпіла разом з мамою та своїми сестрами під час вечері вживала смажені печериці, що були назбирані біля Ясиноватки. Наступного дня у дівчини з’явилися ознаки отруєння», – повідомила заступник директора Кіровоградського обласного лабораторного центру Надія Оперчук.

На даний час потерпілій надається медична допомога в закладі охорони здоров’я.

Лікарі закликають населення області не вживати дикорослі гриби! Адже ааше життя та життя ваших дітей значно цінніше, ніж тимчасове смакове уподобання!

http://labcentr.kr.ua