ЗДОРОВ'Я
Школи Кропивницького знову змагаються за додаткове бюджетне фінансування
- Останнє оновлення: 08 жовтня 2018
У Кропивницькому розпочався другий сезон проекту «Спортивне місто – здорова нація».

Про це повідомляє у соцмережі Наташа Сарафанова.
Наразі тривають відбіркові змагання. Знову шалені емоції, жага до перемоги – діти, батьки, вчителі та вболівальники. Цьогоріч рівень команд і підготовка стали значно вищими.

За результатами відбіркових змагань, які пройшли минулих вихідних, до півфіналу проекту увійшли колегіум Кропивницького (школа №11), НВО №6, НВО №25.

Ще.. 