ЗДОРОВ'Я
Художні гімнастки Кропивницького продовжують переможну естафету
- Останнє оновлення: 09 жовтня 2018
Кропивницькі гімнастки із КДЮСШ №3 гідно представили обласний центр на турнірі з художньої гімнастки «Олександріна – 2018».

У складному суперництві золоті нагороди вибороли Кіра Турчак, Єсенія Дороганич, Вікторія Єременко, Кіра Кишлян, Аріна Мартинюк, Мілана Передіста, Соня Шумейко, Василиса Медвєдєва, Влада Хоменко, Катерина Савченко, Анна Безверха, Ліза Либеченко, Поліна Корнієнко.
Срібними призерами стали Світлана Вандекергоф, Мілана Тороп, Ангеліна Іжецька, Аліна Юрова, Ганна Земба, Олександра Михайловська, Аліна Капенкіна, Вікторія Непорожня, Маргарита Ладиженська.
Ще.. 