ЗДОРОВ'Я
Отруєння тривають: мешканці Кіровоградщини продовжують нехтувати порадами фахівців
- Останнє оновлення: 12 жовтня 2018
Кожного дня, нехтуючи порадами фахівців, любителі „тихого полювання” потрапляють до лікувального закладу.
Так, 11 жовтня 2018 року до ДУ „Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України” надійшло чергове повідомлення про реєстрацію випадку отруєння дикорослими грибами.
Цього разу, 67-річна мешканка Знам’янки опинилася на лікарняному ліжку після ласування дикорослими грибами – ковпаками.
Наразі потерпіла, в стані середньої важкості.
Ще.. 