ЗДОРОВ'Я
Смерть від грибів: на Кіровоградщині зареєстровано перший летальний випадок
- Останнє оновлення: 16 жовтня 2018
Зареєстрований перший летальний випадок отруєння грибами в Кіровоградській області.
12 жовтня в обласній лікарні від отруєння дикорослими грибами померла 53-річна жителька села Суботці Знам’янського району. 6 жовтня вона споживала дикорослі гриби, що назбирала в лісі біля села Мошни Черкаської області.
"Шостого жовтня жінка споживала зібрані нею ж гриби, після чого їй стало зле. За медичною допомогою вона звернулася аж на третій день", – розповіла заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Оперчук.
Усього в області, протягом 2018 року, отруїлись дикорослими грибами 15 осіб.
Шановні мешканці області! Вкотре закликаємо Вас, будьте уважними до свого здоров’я, не вживайте гриби в якості яких ви не впевнені. Не ризикуйте своїм здоров’ям! Пам’ятайте, що не завжди вживання дикорослих грибів має щасливий кінець!
http://labcentr.kr.ua
Ще.. 