23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Смерть від грибів: на Кіровоградщині зареєстровано перший летальний випадок

ЗДОРОВ'Я

Смерть від грибів: на Кіровоградщині зареєстровано перший летальний випадок

16 23Зареєстрований перший летальний випадок отруєння грибами в Кіровоградській області. 

12 жовтня в обласній лікарні від отруєння дикорослими грибами померла 53-річна жителька села Суботці Знам’янського району.  6 жовтня вона споживала дикорослі гриби, що назбирала в лісі біля села Мошни Черкаської області.

"Шостого жовтня жінка споживала зібрані нею ж гриби, після чого їй стало зле. За медичною допомогою вона звернулася аж на третій день", – розповіла заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Оперчук. 

Усього в області,  протягом 2018 року,  отруїлись дикорослими грибами 15 осіб.

Шановні мешканці області! Вкотре закликаємо Вас, будьте уважними до свого здоров’я, не вживайте гриби в якості яких ви не впевнені. Не ризикуйте своїм здоров’ям! Пам’ятайте, що не завжди вживання дикорослих грибів має щасливий кінець!  

http://labcentr.kr.ua