23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині кількість випадків захворювання на кір зростає

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині кількість випадків захворювання на кір зростає

22 2Дев'ятнадцять дітей та шестеро дорослих з Новомиргородського району захворіли на кір минулого тижня.

 Про це повідомила заступник директора лабораторного центру Надія Оперчук.

«Усі хворі госпіталізовані в інфекційне відділення лікарень за місцем проживання для отримання симптоматичного лікування. Стан перебігу захворюваності при госпіталізації розцінювався, як середнього ступеня важкості. Пацієнти мали підвищенну температуру, головний біль, нежить та характерні для кору висипи. Наразі проводиться епідрозслідування. Встановлено, що із усіх захворілих – 19 чоловік взагалі не мали щеплення від кору», – зазначила посадовець.

Канал «Кіровоград»