ЗДОРОВ'Я
Кіровоградщина: тринадцятирічна школярка, яка отруїлася грибами, – у комі
- Останнє оновлення: 22 жовтня 2018
П’ятий день медики дитячої обласної лікарні борються за життя дівчинки зі Світловодського району, котра отруїлася дикорослими грибами.
Нині тринадцятирічна школярка із села Подорожнє Світловодського району знаходяться у дуже важкому стані. Дівчинка перебуває у реанімаційному відділенні.
«17 жовтня увечері її привезли до нашої лікарні. Відтоді її стан погіршується. Із п’ятниці дівчинка – у комі», – розповів лікар-аненстезіолог Олег Кіяшко.
14 жовтня школярка назбирала дикорослих грибів у селі Подорожнє. Увечері їх у родині приготували і з’їли. Разом із дівчинкою грибами вечеряли її мама та бабуся.
«Наступного дня, 15 жовтня, дівчинці стало зле і рідні відразу викликали карету швидкої допомоги. Її негайно шпиталізували до Світловодської райлікарні», – розповіла заступник директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук.
Мама та бабуся потерпілої дитини за медичною допомогою не зверталися.
Ще.. 