СУСПІЛЬСТВО
Громада Кіровоградщини звернулася по допомогу до очільника області
- Останнє оновлення: 25 жовтня 2018
Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів особистий прийом громадян.

До керівника ОДА звернулися переважно жителі обласного центру, а також Устинівського, Кіровоградського і Долинського районів.
Найбільше звернень стосувалися охорони здоров'я.
Зокрема, жителька Устинівки, у якої онкохворий чоловік, попросила матеріальної допомоги на його відновлення після операції та подальше лікування. А жителька обласного центру попросила допомогти зібрати необхідну суму коштів на операцію для її дитини з інвалідністю. Така операція є єдиним шансом, щоб дівчинка, прикута до візка, мала змогу ходити. Прооперувати її треба невідкладно.
Сергій Кузьменко пообіцяв посприяти у наданні допомоги заявницям. Зокрема він зазначив, що є два основні напрямки вирішення проблем – через звернення до депутатів обласної ради, які мають право надати фінансову підтримку за кошти обласного бюджету, та через благодійні фонди. Фахівці нададуть усю необхідну консультаційну допомогу щодо оформлення звернень і триматимуть на контролі вирішення зазначених проблем.
Мешканець Кіровоградського району звернувся із питаннями, яке стосувалися соціального захисту людей з інвалідністю.
Зокрема, мова йшла про можливість безкоштовного проїзду міжміськими маршрутами, забезпечення спеціальними засобами реабілітації, надання соціальних послуг із догляду.
Очільник області обговорив варіанти вирішення зазначених проблем з фахівцями департаменту соціального захисту населення ОДА і дав відповідні доручення.
http://www.kr-admin.gov.ua
