СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому розпочалася шоста Всеукраїнська академія інтегрованого розвитку міст
- Останнє оновлення: 25 жовтня 2018
Сьогодні, 25 жовтня, у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті, відкрилася шоста Всеукраїнська академія інтегрованого розвитку міст, у якій візьмуть участь 120 представників із 30 населених пунктів.

Право офіційно відкрити засідання надали міському голові Кропивницького Андрію Райковичу.
«Дуже приємно, що ви виявили бажання долучитися до такої важливої справи. Цей проект, на мій погляд, надзвичайно важливий і актуальний сьогодні. Нині ми будуємо сучасні міста та розвиваємо їхню інфраструктуру, аби мати високий рівень культури та європейської цивілізації», – зазначив очільник міста.
Він також наголосив, що обраний керівництвом держави курс – децентралізації, дає безмежну можливість використання фінресурсу, залучення коштів для розбудови, осучаснення та приведення рівня інфраструктури до високих соціальних стандартів.
«Ми мріємо, аби роботою адміністрацій на місцях були задоволені люди. Аби зростав рівень довіри до нас, а ініціативи громади втілювалися в життя. Ми дійсно хочемо, щоб Кропивницький мав ознаки сучасного міста», – наголосив Андрій Райкович.
