СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому розробляють програму утеплення під’їздів багатоповерхівок
- Останнє оновлення: 26 жовтня 2018
Сьогодні, 26 жовтня, у міській раді Кропивницього пройшов спільний брифінг міського голови Андрія Райковича та народного депутат України Костянтина Яриніча.

Під час зібрання представники влади розповіли про плани на майбутнє.
«У наших із міським головою планах – створення нової програми теплозбереження у будинках. Якщо мешканці квартир самостійно намагаються утеплити власні помешкання, то в під’їздах і надалі гулє вітер. А це також тепловтрати. Необхідно обрати в першу чергу саме ті будівлі, які найбільше цього потребують», – зазначив Костянтин Яринич.
Він також наголосив, що лише об’єднавшись з депутатами, працівниками житлово-комунального господарства та громадою можна ініційований проект перетворити на реальність.
