24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Міський голова Кропивницького вимагає припинити екологічний бандитизм у місті

СУСПІЛЬСТВО

Міський голова Кропивницького вимагає припинити екологічний бандитизм у місті

26 15Треба припинити цей екологічний бандитизм. 

Із таким закликом звернувся міський голова Андрій Райкович до громади, у зв’язку із ситуацією що склалася у місті із палінням сміття. 

«Місто – це я. Експерти Європи декларують розумні речі. Необхідно починати зміни із себе. Штрафуйте, фотографуйте, дзвоніть. Активізуйте роботу поліції та працівників ЖЕО на прилеглих територіях. Лише спільними силами ми зможемо навести порядок», – зазначив очільник міста.