СУСПІЛЬСТВО
Міський голова Кропивницького вимагає припинити екологічний бандитизм у місті
- Останнє оновлення: 29 жовтня 2018
Треба припинити цей екологічний бандитизм.
Із таким закликом звернувся міський голова Андрій Райкович до громади, у зв’язку із ситуацією що склалася у місті із палінням сміття.
«Місто – це я. Експерти Європи декларують розумні речі. Необхідно починати зміни із себе. Штрафуйте, фотографуйте, дзвоніть. Активізуйте роботу поліції та працівників ЖЕО на прилеглих територіях. Лише спільними силами ми зможемо навести порядок», – зазначив очільник міста.
