СУСПІЛЬСТВО
Кіровоградтепло розпочало запуск котелень та подачу теплоносія споживачам
- Останнє оновлення: 30 жовтня 2018
Учора, 29 жовтня, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького від 9.10.2018 р. №495 «Про початок опалювального сезону 2018/2019 року» та на підставі довідок гідрометеорогічної служби ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» розпочало подачу теплоносія споживачам підприємства.
Устаткування об’єктів теплопостачання фахівцями ВАТ «Кіровоградгаз» уже розпломбоване.
Теплопостачання від котелень підприємства міським установам і організаціям, об’єктам житлового фонду міста здійснюється згідно з наданими довідками про готовність до прийому тепла.
У першочерговому порядку підключаються заклади соціальної сфери міста.
