СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині зекономлену в опалювальний період субсидію повернуть власникам
- Останнє оновлення: 30 жовтня 2018
25 жовтня 2018 року в область надійшли кошти для виплати зекономленої субсидії в опалювальний період 2017-2018 року з послуг газо-, та електропостачання на опалення.
У сумі 21,2 мільйона гривень її отримають домогосподарства, що споживали для опалення електроенергію та використовували природний газ для індивідуального опалення.
Кошти отримувачам субсидії будуть виплачені через поштові відділення Укрпошти або перераховані на особові рахунки в банківських установах, відповідно до інформації, вказаної в заявах, найближчим часом.
За матеріалами департаменту соціального захисту населення ОДА
