СУСПІЛЬСТВО
Незаконні торговельні споруди у Кропивницькому – демонтують
- Останнє оновлення: 31 жовтня 2018
У Кропивницькому розпочалися роботи щодо демонтажу незаконних кіосків і торговельних споруд.

Про це повідомив у мережі Фейсбук керівник спеціалізованої інспекції міста Андрій Максюта.
«Хтось демонтує самостійно, комусь на днях допоможуть примусово», – зазначає посадовець.
Кропивничани підтримують такі дії влади та висловлюють подяку, адже окремі магазинчики не лише ведуть торгівлю сумнівним товаром, вони до того ж закривають видимість водіям, що може призвести до створення надзвичайної ситуації.
Але є й багато нарікань щодо вибору об’єктів ліквідації. Начебто демонтуються лише старі, заіржавілі халабуди, а щодо інших – то вони й надалі стоять.
«Проголосовані десятки різних об'єктів. Одночасно все демонтувати не можливо – тому робота йде за процедурою. Ще ряд паспортів скасовано. Чекаємо на чергову комісію і чергове рішення про демонтаж чергового переліку незаконних споруд», – відреагував на критику Андрій Максюта.
