24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Влада Кропивницького не допустить загрози зриву опалювального сезону

СУСПІЛЬСТВО

Влада Кропивницького не допустить загрози зриву опалювального сезону

Міська влада тримає на особливому контролі опалювальний сезон у Кропивницькому. 

02 12

Перспективи організації теплопостачання в обласному центрі котельнями ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» стали предметом детального обговорення під час робочої зустрічі заступника міського голови Олександра Мосіна із  заступником директора підприємства Анатолієм Тараном.

Позиція міського голови Кропивницького Андрія Райковича  і депутатського корпусу достатньо жорстка: у разі найменшої загрози зриву опалювального сезону, міська рада ініціюватиме процедуру повернення цілісного майнового комплексу до комунальної власності.

У той же час, за словами Анатолія Тарана орендне підприємство сьогодні робить усе, щоб теплопостачання житлового фонду і об’єктів соціальної інфраструктури було стабільним.

«Ми отримали номінації на отримання газу на першу декаду листопада і всі котельні підприємства працюють в штатному режимі. Ремонтні бригади підприємства оперативно реагують на всі аварійні ситуації на мережах, які виникають в процесі запуску теплопостачання», - відзначив представник тепловиків.

Нагадаємо, що важливою гарантією стабільного теплопостачання у Кропивницькому є своєчасний розрахунок споживачів за отримані послуги. У зв’язку з цим і міська влада і адміністрація ДП «Кіровоградтепло» звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, органів державної влади своєчасно і у повному обсязі здійснювати поточні розрахунки за отримане тепло і якнайшвидше погасити борги минулих періодів.

http://www.kr-rada.gov.ua